Nasze Aktywności

Rada Osiedla Ławica i Fundacja AWF Poznań zapraszają na DARMOWE zajęcia sportowo-rekreacyjne 🤸‍♀️️‍♀️ w ramach programu „Nasz Sportowy Fyrtel”. Projekt ten jest finansowany z Budżetu Obywatelskiego Miasta Poznań i realizowany przez Fundację AWF Poznań.
Zajęcia przeznaczone są dla każdego mieszkańca Osiedla Ławica niezależnie od wieku i kondycji fizycznej (dzieci, dorośli i seniorzy)🤩🤸‍♀️️‍♀️

W ofercie projektu „Nasz sportowy Fyrtel” znajdą Państwo mnóstwo DARMOWYCH zajęć np. Treningi biegowe, zajęcia na siłowniach zewnętrznych, pilates, joga, fitness, tańce, gimnastyka i zajęcia dla dzieci oraz dużo więcej. Wszelkie informacje dotyczące zajęć są dostępne na naszej stronie internetowej: http://sportowyfyrtel.pl/11/(znajduje się tutaj pełny plan zajęć, opis zajęć oraz kontakty do trenerów prowadzących) lub na naszej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/sportowyfyrtel/.
Pierwsze zajęcia rozpoczynamy już w poniedziałek 15.06.2020 (informacje dostępne pod linkiem:https://www.facebook.com/378305029449503/posts/622596911686979/ . Na te zajęcia zapraszamy wszystkich amatorów biegania, którzy chcą poprawić swoje wyniki oraz technikę lub po prostu nie lubią biegać sami. Więcej zajęć już wkrótce! Wszelkie pytania można kierować do naszej strony na facebook-u.

Szczegółowy grafik i opis zajęć znajdą Państwo na stronie internetowej: http://sportowyfyrtel.plJeżeli Państwo chcieliby aby w naszym programie pojawiły się jeszcze jakieś inne zajęcia, to koniecznie prosimy o kontakt przez Radę Osiedla lub za pomocą naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/sportowyfyrtel/