Wiadomości z Magistratu :: Miejski Informator Multimedialny

Aktualności z poznańskiego Ratusza
Wiadomości z Magistratu :: Miejski Informator Multimedialny
 1. Bowling na Ratajach otwarty po remoncie

  Nowe podesty, siedziska oraz zmieniony wystrój baru i szatni - tak prezentuje się po remoncie Bowling na osiedlu Piastowskim. Z odnowionego obiektu można już korzystać, a Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji szykują w sierpniu promocję dla miłośników gry w kręgle.

 2. Przebudowa mostu Lecha - zmiany w tymczasowej organizacji ruchu

  W związku z pracami związanymi z przebudową północnej nitki mostu Lecha w najbliższy weekend nastąpią zmiany w tymczasowej organizacji ruchu.

 3. PKP zamyka przejazd kolejowy

  PKP będzie remontować kolejny na terenie przejazd kolejowy - przy ul. Góreckiej. Na pięć dni, od 27 do 31 sierpnia, zostanie on zamknięty.

 4. Prawnik pomoże za darmo

  Tysiące osób w Poznaniu skorzystały już z darmowej pomocy prawnej. Razem z poradnictwem obywatelskim jest ona doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia specjalisty, ale nie są w stanie ponieść związanych z nim kosztów. 

 5. Weekend w Poznaniu

  Przedostatni weekend sierpnia obfituje w wiele ciekawych wydarzeń. W programie znalazły się m.in. takie atrakcje, jak nocne zwiedzanie Palmiarni Poznańskiej, Dni Twierdzy Poznań, teatr plenerowy #NaWolnym czy też największe w Europie pokazy laserowe i pirotechniczne. Coś dla siebie znajdą również najmłodsi poznaniacy.