festyn4.jpg

Turniej Piłkarskich Dzikich Drużyn

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Red Box, wychodzi z kolejną, nową inicjatywą skierowaną do wszystkich dzieci i młodzieży, spędzających drugi wakacyjny miesiąc w Poznaniu – jest nią rywalizacja w Mistrzostwach Poznania – Turniejach Piłkarskich Dzikich Drużyn. Odbywać się one będą w kolejne sierpniowe soboty – 2, 9, 16, 23 oraz 30 sierpnia. W ostatnią sobotę sierpnia zorganizowany zostanie wielki Turniej Finałowy. Piłkarskie zmagania odbywać się będą w godzinach 10:00 – 14:00 na piłkarskim ,,Orliku”, który znajduje się na Osiedlu Piastowskim 106 A w Poznaniu.

Do zawodów przystąpić mogą zespoły, składające się z zawodników (zarówno chłopców jak i dziewczynek), które nie ukończyły 15 roku życia. Każda drużyna musi znajdować się pod opieką osoby dorosłej. Drużyna w czasie meczu występuje w składzie: 5 zawodników w polu oraz bramkarz. Zespół może zgłosić 10 graczy na liście startowej. Pierwszy turniej zaplanowany jest już w najbliższą sobotę 2 sierpnia. Zespoły, które zgłoszą się do tej piłkarskiej rywalizacji, proszone są o przybycie na boisko o godzinie 9:30.

Udział w turniejowej rywalizacji jest bezpłatny. Zgłoszenia do pierwszego turnieju (sobota, 2 sierpnia), są przyjmowane do piątku 1 sierpnia do godz. 12:00.

Po zakończeniu każdego z 5 turniejów, pamiątkowe dyplomy otrzymają wszystkie zespoły. Trzy najlepsze drużyny zostaną nagrodzone medalami i pucharami. Każdy uczestnik otrzyma również Turniejowy Certyfikat.

Zgłoszenia: Centrum Sportowe RED BOX – Poznań, ul. Promienista 27a
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon – 730 992 417, 730 992 391